AvalehtTootedRugby 620

Rugby 620

Suurendage oma tootlikkust nivelleerimisrakendustes Leica Rugby 620 ehituslaseriga. Rugby 620 on mõeldud peatöövõtjatele, kes tegelevad peamiselt vormi- ja betoonitöödega, ning pakub professionaalse, kuid lihtsa nivelleerimislahenduse, millel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Unustage kulukad vead, järeltööd või seisakud tänu täisautomaatsele tööle koos Leica Rod Eye vastuvõtjatega. Betooni valamine, vormide tasandamine, vundamentide ja aluste rajamine ei ole kunagi varem olnud nii tõhus.

Osta kohe
LIHTSAD JA KIIRED KALLAKUD

Professionaalne lasertasapind Rugby 620 pakub töövõtjatele paindlikkust, võimaldades neil teha ühekordseid kallakuid, kasutades manuaalset kallakute reguleerimist. Rugby 620 on ideaalne lasertööriist neile töövõtjatele, kellel on aeg-ajalt vaja teha lihtsaid kallakuid, näiteks sissesõiduteed, haljastustööd ja parkimisalad. Sõltuvalt töö tüübist pakub Rugby 620 tööraadiust kuni 500 m Rod Eye Basiciga ja kuni 600 m Rod Eye 140 ja 160 digitaalvastuvõtjatega.

VASTUPIDAV NAGU TÖÖPLATS

Pöörlev laser Rugby 620 on töökoha jaoks vastupidav ja usaldusväärne, kuna see on vee ja tolmu eest kaitstud IP67 klassi järgi. Lisaks on see kaetud PROTECT by Leica Geosystems'i teenindusprogrammiga, mis hõlmab eluaegset tootjagarantiid ja kolmeaastast tasuta garantiid, mis katab kõigi defektsete osade parandamise või vahetamise, sealhulgas tööaja, seadistamise ja kalibreerimise. Rugby 620 pöörlev laser tarnitakse pakendis koos kauakestva Li-Ioon akuga.