AvalehtTootedRugby 640

Rugby 640

Universaallaser Leica Rugby 640 pakub suurt mitmekülgsust üldehituses ja siseruumides ning võimaldab töövõtjatel kiiresti ja usaldusväärselt täita horisontaalseid, vertikaalseid ja lihtsaid kallakutöid.

Lisaks sellele saavad kipsplaaditöölised kasu äärmiselt lihtsast ja täpsest kuivmüüride paigutusest ja joondamisest, kuna skaneerimise 90° funktsioon, automaatne vertikaali allapoole viimine ja 90° referentspalk on olemas.

Osta kohe
PIKK TÖÖAEG

Tagades, et aku tühjenemise tõttu ei teki seisakuid, on ehituslaser Rugby 640 varustatud pikaajalise, laetava Li-Ioon akuga. Laadige seda kauakestvat akut töö ajal, autos autolaadijaga (lisavarustus) ja mis tahes akust 12V akukaabliga.

PARIM HINNA-KVALITEEDI SUHE

Rugby 640 mitmeotstarbeline laser pakub töövõtjatele professionaalse lahenduse suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega, mis võimaldab kiiret ja lihtsat tasandamist ja joondamist üldehituses ja siseruumides. Töövõtjad saavad kasu äärmiselt vastupidavast Li-Ioon akust koos mitmekülgsete laadimisvõimalustega. Samuti saate kasutada laiendatud funktsionaalsust ja rakenduste paindlikkust koos Leica Rod Eye laservastuvõtjaga. Leica Geosystems'i tugev teeninduspakkumine PROTECT, mis sisaldab eluaegset tootjagarantiid ja kolmeaastast kuluvaba perioodi Rugby 640 pöörlevale laserile.